Saba Tümer’le Bu Gece – Konuk: Haktan AKDOĞAN – 22/02/2010 (Video FULL)

https://i2.wp.com/i.ytimg.com/vi/r5VLiIJbIjA/0.jpgHaktan Akdoğan katıldığı Saba Tümer’le Bu Gece programında en yeni ufo görüntülerini yayınladı. Programın tamamanını buradan izleyebilirsiniz…

Reklamlar

3 responses to “Saba Tümer’le Bu Gece – Konuk: Haktan AKDOĞAN – 22/02/2010 (Video FULL)

 1. slm ben bu konularla ilgili özellikle şunu belirtmek isterim ki insanoğlunun aklına gelebilecek her bir şeyin olma olasılığı vardır demek istiyorum neden böyle söyledim çünkü bazı insanların aklına bazı bir takım şeyleri vermek çok güç olabiliyor proğramlarınızda başarılar dilerim çok ilginç görüntüler izlemiştim saygılarla başarılar

 2. Çeşitli platformlarda Sirius Ufo Derneği Başkanı Sn.Haktan AKDOĞAN Sn. Saba TÜMER’in programlarına defalarca katılarak 2007 yılı içerisinde Meksikalı bir çiftçinin “Uzaylı” bir yaratık ele geçirdiğini ve neredeyse her katılışında bu hayvan ceseti ile ilgili hikayesini değiştirerek / geliştirerek anlatmıştı.Önce DNA’sı tespit edilemiyor dedi sonra DNA’sı tespit edildi ve bu varlık Dünya dışı çıktı dedi en son olarak ta DNA’sı insan DNA’sı imiş dedi.
  Oysa o cesedin bir sincap maymununa ait olduğu gerçeği 25 agustos 2009 tarihinde Sirius Ufo Derneği Forumunda açıklanmıştı bile.

  Sirius Ufo Derneği Başkanı Sn.Haktan Akdoğan bu bilgiye itibar etmek ne kelime en azından araştırıp değerlendirmek yerine televizyon televizyon dolaşıp Yok DNA’sı tespit edilemiyordu da yok DNA’sı tespit edildiydide varlık Dünya dışı çıktıydıda yok aslında DNA’sı insan DNA’sıydı diye sansasyon yaratmaya devam etti.

  Ve nihayet,nde haberin kaynağından Urso Moreno Ruiz’den açıklama geldi.Ceset bir Sincap Maymununa aitti.Her ne kadar Urso Moreno Ruiz bilimi ne biçim kandırdım biçiminde böbürleniyor gibi demeç veriyor olsa da gerçek mecburen itiraf etmiş olmaktan öte değil.Çünkü bozacının şahidi şıracı konumunda ki referans laboratuarı olmayan bir takım laboratuarların uyduruk raporlarını gerçek gibi kakalamaya çalışan Urso Moreno Ruiz değil Maussandır ve bu nedenlede yapılan organize bir iş gibi durmaktadır.
  Tutturabilselerdi daha çok çiğnerlerdi bu uzaylı yaratık sakızını iş ciddiye binince mecburen şakıdılar anlaşılan.

  Anlayacağınız ; Jaime Maussan’ın dünyaya Haktan Akdoğan’ın Türkiyeye yaydığı “Yok DNA’sı tespit edilemiyordu da yok DNA’sı tespit edildiydide varlık Dünya dışı çıktıydıda yok aslında DNA’sı insan DNA’sıydı yaydığı ” türünden bilgilerin hiçbirinin doğru olmadığı ortaya çıktı.

  Bence Haktan Akdoğan’ın Kamuoyunu yanılttığı için yine televizyon televizyon gezip “Özür dilemesi” gerekiyordu.

  Hatta dün gece Saba TÜMER’in programında “Özür dilemeye” başlamalıydı bence.

  Sirius Ufo Derneği Başkanı Haktan Akdoğan 29/11/2010 saat 23:30′da başlayan Saba TÜMER’le “Bu”gece” programına bir kez daha katıldı ve değil özür dilemek , daha önce farklı kanal ama aynı programda , Meksikada çiftçinin öldürdüğü uzaylı yaratık diye lanse edilen Metepec ceseti ile ilgili olarak neredeyse daha düne kadar yaptığı sansasyonel açıklamaların Kamuoyunda oluşturduğu yanılgıyı gidermek için cesetin aslında bir sincap maymununa ait olduğu gerçeğinden tek kelime söz etmedi.
  Forumlarında yazarken kendisini defalarca uyarmış ve kendi web sitelerinden başlayarak kanıt diye sarıldıkları çoktan çürütülmüş iddiaları ayıklamak için gayret sarfetmesini önermiştim o zamanda dinlememişti. Demek ki değişen bir şey yok ve kendisinden de Ufo/Uzaylı/Temas tarihsel ve güncel kanıt iddiaları açısından gerçeklerle yalanları birbirinden ayırmak konusunda çaba sarfetmesini beklemek beyhude.

 3. Gereksiz kohkohkikiritör Saba Tümer ve Sirius Ufoculuk derneği reyisi Haktan Akdoğan’ı belli aralıklarla televizyonda ve üstelik aynı şeylerden bahsederken görmekten bıktım.
  İzlemiyorum bile artık.İkisini görünce direkt zaplıyorum başka kanala.
  Nasıl olsa hep aynı şeylerden bahsedip duruyorlar.
  Bir yandan vızır vızır gezinen ufoların varlığı iddiası ardından bunu hemencik çürütmesi gerekirken umarsızca çevrilmeye devam eden “insanlık buna hazır diil” geyiği.
  Yeter yahu.Uzaylı gelmedi ama “gına” geldi.
  İzlemeyin sizde emin olun bişey kaybetmezsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s