Barbarella Rolü İçin Kapışıyorlar

İki Hollywood güzeli Angelina Jolie ve Megan Fox ‘Barbarella’ filmindeki başrol için savaşıyor.

1968 yılında çekilmiş olan bilim kurgu filmlerinden ‘Barbarella’nın 2010 yılında tekrar çekilmesi planlanıyor. Filmde ‘Barbarella’ karakterini ünlü oyuncu Jane Fonda canlandırmıştı. Şu an proje aşamasında olan filmde ‘Barbarella’ karakteri için iki isim üzerinde konuluşuyor. Biri Angelina Jolie, diğeri ise Jolie’nin varisi olarak nitelendirilen Megan Fox…

ANGELİNA’NIN YAŞI PROBLEM

İddialara göre, Jolie’nin korkusu kendisinden 11 yaş küçük olan Fox’un bu rolü canlandırması. Daha önce de Tomb Raider: Lara Croft film serisinde Lara Croft’u canlandıran Jolie’nin yerine daha genç olan Fox’un bu rolü oynayacağı iddia edilmişti. Bu durumdan çok rahatsız olan Jolie, şimdi yaşı nedeniyle rolü Fox’a kaptırmaktan çok korkuyor. Oyuncuların yakın çevresi, bu film yüzünden iki oyuncunun arasının çok gergin olduğunu söyledi.

Bilindiği gibi Angelina Jolie 34, Megan Fox ise 23 yaşında. Angelina Hollywood’un adeta gözbebeği oyunculuktaki başarısı ve özel hayatıyla magazin basınının her daim bir numaralı konusu. Ayrıca sayısız ödülün de sahibi olan Jolie, yeteneğine çok güveniyor. Megan Fox ise şu sıralar “Transformers” ve “Jennifers Body” filimleri ile sinema salonlarında boy gösteriliyor. Fakat genç Megan’ın oyunculukta henüz kendisini kanıtlamış değil. Onu magazin basınına taşıyan özellikleri Angelina Jolie olan benzerliği, dikkat çekici açıklamaları. Şimdi Hollywood kulisleri bu iki güzelden hangisinin ‘Barbarella’ karakterini canlandıracağını merak ediyor.

9 milyon dolar bütçenin ayrıldığı filmin konusu şöyle, Barbarella, dünya gezegeninin uzaydaki temsilcisi olarak zor bir görev üstlenir: Yeni bir icadıyla evrendeki barışı tehdit eden Duran Duran isimli çılgın dâhiyi bulmak. Barbarella, Tau Ceti sistemine uzanan arayışı boyunca tehlikelerle karşılaşır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s