Rusların UFO sırları!

Rus donanması, UFO’larla karşılaşmaları aktaran kayıtlardaki gizliliği kaldırdı. Ortaya birbirinden ilginç hikayeler çıktı…

Kayıtlara göre UFO’larla karşılaşmaların büyük bölümü okyanusta gerçekleşmiş.İngilizce yayın yapan Rus haber kanalı  Russia Today’in internet sitesine göre, bir donanma istihbarat subayı Yuri Beketov , “(UFO’lar) en çok Atlas Okyanus’un en derin bölgelerinde, Bermuda Üçgeni’nin güneyinde ve Karayib Denizi’nde görüldü” diyor.

Fox News’te yer alan habere göre, bir başka olay da, Pasifik’te bir nükleer denizaltıyı takip eden altı bilinmeyen obje olarak kayıtlara geçmiş. Denizaltı su yüzeyine çıktığında, söz konusu objeler de su yüzeyine çıkmış ve daha sonra havalanmışlar.

Belki de en ilginç olay, 1982’de dünyanın en derin gölü olan Baykal Gölü’ne dalan askeri dalgıçların yaklaşık 50 metrede ‘gümüş rengi kostümler içindeki bir grup insansı yaratıklarla’ karşılaşmaları. Ruslar bu ziyaretçileri yakalamaya çalışmış, ama 7  kişilik ekibin üçü ölmüş, dördü ciddi bir şekilde yaralanmış.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s