Coca Cola' dan Mutluluk Kitabı

Coca-Cola yeni kampanyası için bir kitap bastırdı. Kitapta birbirinden farklı meslek ve yaş gruplarından 41 kişi, kendi mutluluk hikâyelerini anlattı

‘Mutluluğa Kapak Aç’ adlı bir kampanya düzenleyerek mutluluk anlarına dikkat çeken Coca-Cola Türkiye, ilginç bir projeye imza attı. Firma mutluluk hikayelerini kitaplaştırdı.

Sergi de açıldı
Merih Akoğul’un editörlüğünde, Bennu Gerede’nin fotoğraflarıyla hazırlanan ‘Mutluluk Kitabı’nda; farklı yaşlar, meslek grupları ve yaşam tarzlarından 41 kişinin mutluluk hikayeleri yer aldı. Sadece bin adet basılan kitap önceki akşam iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü konukların katıldığı davet ile tanıtıldı. Gecede konuklar kitapta yer alan fotoğraflardan oluşan sergiyi de gezdi. Coca-Cola Türkiye Başkanı Galya Frayman Molinas’ın kitaba katkısı olanlara teşekkürlerini ilettiği davetin müziklerini DJ Suat Ateşdağlı yaptı. Kitapta Simitçi Mustafa Doğan, Yorgancı İsmail Dursun gibi isimlerin yanısıra Yavuz Bingöl, Nükhet Duru, Erol Günaydın, Işın Karaca, Keremcem gibi ünlü isimler de mutluluk hikayelerini anlattı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s