Buluşmaya Hazırlanın: 2012 Fragman

Ünlü Alman yönetmen Roland Emmerich, Maya Kehanetleri’ne göre ‘zamanların sonu’ olan 22 Aralık 2012’yi konu edinen “2012” filmini çekiyor. Başrollerinde John Cusack, Woody Harrelson, Danny Glover gibi ünlü oyuncuların bulunduğu filmin ilk fragmanı yayınlandı.

2012 SON MU BAŞLANGIÇ MI?

Maya Kehanetleri’ne göre 22 Aralık 2012 tarihi dünya için çok önemli. Çünkü bu dönemde içinde yaşadığımız çağ sona ererek yeni bir çağ başlayacak. Büyük bir tufanla gelecek olan bu yeni çağın ipuçlarını ise bilim adamlarına göre iklimsel değişimler sayesinde şimdiden gözlemleyebiliyoruz.

ROLAND EMMERICH KİMDİR?

1955 Almanya doğumlu Roland Emmerich, Jean Claude Van Damme’ın başrolünü oynadığı Evrenin Askerleri (Universal Soldiers) filmi ile Hollywood’a giriş yaptı. Ardından çektiği Yıldız Kapısı (Stargate) ile ilk büyük başarısını kazandı.

1996’de çektiği Kurtuluş Günü (Independence Day) ile inanılmaz bir gişe başarısı elde eden yönetmen; Godzilla, The Patriot, The Day After Tomorrow gibi filmlerle sinemadaki kararlı yürüyüşünü sürdürdü. En son olarak M.Ö. 10.000 (10.000 BC) filmiyle sinemalarımıza konuk olan yönetmen gerek eleştirmenler gerekse de seyircilerden geçer not alamasa da 2012 filmi ile yine aynı sularda gezmeye devam ediyor.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s