FLASH! Dünyadışı Varlıkların Uzay Gemilerindeki Görüntüleri İstanbul'da Filme Alındı!

UYARI: Dünya dışı zeki yaşam, Uzay ve evren hakkında bildiklerin, bilmek istediklerin ya da teorilerin varsa seni aramıza bekliyoruz…

KABUL EDİYORSANIZ TIKLAYIN!

WORLD  EXCLUSIVE!!

İYİCE YAKLAŞIYORLAR… ARTIK KENDİLERİNİ DE GÖSTERMEYE BAŞLADILAR!…

DÜNYADIŞI VARLIKLARIN UZAY GEMİLERİNDEKİ GÖRÜNTÜLERİ  İSTANBUL’DA FİLME ALINDI!

DÜNYADIŞI VARLIKLARIN GÖRÜNTÜLENDİĞİ,  TÜM DÜNYAYI ŞOKE EDECEK,  DÜNYA’DA  BUGÜNE KADAR KAYDEDİLMİŞ  EN ÖNEMLİ  U F O  GÖRÜNTÜLERİ   İSTANBUL’DA VİDEOYA ALINDI…

Tüm Dünya’da büyük yankı uyandıracak ve Dünya UFO literatürüne        “En Önemli UFO Görüntüleri” olarak geçecek olan  ve  Uzaylıların UFO’larla gezegenimizi ziyaret ettiklerini inkar edilemeyecek şekilde gözler önüne serecek  bu “OLAĞANÜSTÜ” görüntüler, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi  tarafından

TÜM  DÜNYANIN İZLEMESİ İÇİN
YAYINLANMAYA BAŞLANDI !

ALTERNATİF VİDEO

Aşağıda ki videoyu izleyemiyorsanız aşağıda yazanları okuyun!

YouTube Videolarını İzleyemiyorsanız, Öncelikle buraya tıklayarak gerekli programı indirip kurun . Artık sorunsuz bir şekilde YouTube videolarını izleyebilirsiniz.


İstanbul  Kumburgaz’da 2007 ve 2008  yazında olduğu gibi, bu defa da 13- 15 ve 17 Mayıs  2009’da, olağanüstü UFO görüntüleri filme alınmıştır.

Kumburgaz Yenikent sitesi sakinleri tarafından da gözlemlenen ve şahit olunan, site bekçisi Yalçın Yalman tarafından  filme alınan bu cisimler  şimdiye kadar  Dünya’da çekilmiş ‘en yakın ve en önemli görüntüler’ olma özelliğini taşımaktadır.  Tüm Dünya’da büyük yankı uyandıran ve Dünya UFO literatürüne “en önemli UFO görüntüleri” olarak geçen Kumburgaz UFO görüntülerine yeni bir boyut kazandıran ve  uzaylıların UFO’larla gezegenimizi ziyaret ettiklerini ‘inkar edilemeyecek’ şekilde gözler önüne seren bu “OLAĞANÜSTÜ” görüntülerde de, UFO’ların fiziksel formları ve metalik yüzeyleri ve maddesel yapıları çok net bir biçimde görülmektedir.   Aynı zamanda, bu görüntülerin bazılarında UFO’ların içinde bulunan varlıkların silüetleri de belirgin bir biçimde görülmektedir.

Görüntüler için: http://www.dailymotion.com/video/x9j23e_istanbul-kumburgaz-ufos-are-back-20_tech

Kurumumuz, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’mizin Bilim Kurulu yetkililerince çok detaylı inceleme ve analizlerden geçen bu görüntülerin hiçbir şekilde montaj, maket, kurgu, video efekti veya animasyon  olmadığı ve görüntülerdeki ışıklı cisimlerin fiziksel yapıya sahip, maddesel formları olan ve inanılmaz teknolojiler sergileyen cisimler olduğu sonucuna varılmıştır.  Bu cisimlerin,  kesinlikle uçak, helikopter, uydu, metereoloji balonu, çin feneri, ateş topu, meteor, venüs, mars, atmosferik fenomen…vb  kategorilerine girmediği ve “UFO” oldukları kesinlik kazanmıştır.

Görüntüler ayrıca, tanınmış animasyon ve özel efekt yapım şirketi     ÖZEL FX (www.ozelfx.com) şirketinin sahipleri Tarkan Özel ve Cem Özel tarafından da özel olarak incelenerek, görüntülerdeki cisimlerin kesinlikle video özel efekti, animasyon ya da kurgu olmadığı sonucuna varılmıştır…

Bilindiği üzere, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sıklıkla UFO gözlemleri yapılmakta, dünyadışı yaşama dair  sivil ve  resmi kişilerce önemli tanıklıklar yaşanmakta ve zaman zaman bu gözlemler amatör kameralarla vatandaşlarımız tarafından filme alınmaktadır.

Kurumumuza 2009 yılının ilk 5 ayında yapılan UFO  ihbar sayısı  toplam 337 olup, bu ihbarlardan 74 tanesi  belgelenmiştir. 74 belgeli ihbardan 16 tanesi video,  58 tanesi digital fotoğraftır.

Kurumumuz tarafından yapılan detaylı incelemeler sonucunda kaydedilen  16 video’dan 5 tanesi ile,  58  fotoğraftan 9  tanesinin “UFO” olduğu tespit edilmiştir. Diğerlerinin ise; yanılsama, leke, kuş, venüs, ışık yansıması gibi doğal fenomenler olduğu belirlenmiştir…

Görüntüler için: http://www.dailymotion.com/video/x9j23e_istanbul-kumburgaz-ufos-are-back-20_tech

İhbarların yapıldığı bölgeler; İstanbul ve çevresi, Antalya, Alanya, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir ve çevresi, Aksaray, Afyon, Kayseri, Sivas, Konya, Lüleburgaz, Edirne, Bilecik- Bozyüğük, Çanakkale, Safranbolu, Adıyaman, Kıbrıs, İzmit, Abant-Bolu, Ankara ve Uşak’tır..

Meksika, Brezilya, İngiltere, Fransa ve Danimarka hükümetlerinden sonra şimdi de,  2 ay önce  İsveç hükümeti 25 yıldır gizledikleri 1500 UFO dosyasını halkın bilgisine açtı.  Ardından 14 Nisan 2009 da Washington Ulusal Basın Klübü’nde, Ay’da yürüyen 6. astronot olan,  Apollo 14 Astronotu Dr. Edgar Mitchell NASA’nın UFO’lar konusunda 60 yıldır yalan söylediğini ve Astronotlarında uzay uçuşlarında birçok defa UFO’larla karşılaştıklarını özel basın toplantısıyla tüm medyaya açıkladı… Bu saygın insanın açıklamaları başta Washington Post olmak üzere FOX News, CNN, BBC gibi dünyanın önde gelen medya kuruluşlarında geniş yer bulmuştur..

Ufoloji konusunda artık dünyanın en önemli üniversitelerinde araştırma birimleri kurulmakta ayrıca üst düzey askeri ve sivil yetkililer, astronotlar, senatörler, bilimadamları, askeri kuvvet komutanları, albaylar, generaller, savaş uçağı pilotları, radar operatörleri, CIA ve FBI gibi gizli servis üst düzey yetkilileri, savunma bakanlığı yetkilileri UFO’larla ilgili ele geçen kanıtları ve belgeleri halkın bilgisine sunarak artık açıkça itiraflarda bulunmaktadırlar.

Görüntüler için: http://www.dailymotion.com/video/x9j23e_istanbul-kumburgaz-ufos-are-back-20_tech

“UFO Gerçeği” nin dünya hükümetleri tarafından açıklanmasının artık zamanı gelmiştir. İnsanlık için son derece büyük önem taşıyan ve gezegenimizin tarihindeki dönüm noktalarından birini başlatacak olan bu açıklama, dünya tarihinde görülmemiş bir zamanı başlatarak tüm dünya insanlığını bir araya getirerek, dünyalı kimliğine geçip, gezegenimizde yeni bir barış, birlik ve beraberlik bilinci doğuracağına ve tüm insanlığı galaksiler arası bir iletişim ve bilgi çağına taşıyacak dev bir süreci başlatacağına inanıyoruz..

Gezegenimizdeki ekolojik, ekonomik, sosyal, enerji, sağlık ve küresel ısınma sorunlarının ve değişimin giderek kronikleştiği bu zor dönemlerde, resmi makamlarımızın UFO gerçeğinin ifşaatı ile ilgili gerekli adımları ivedilikle atması zaruri hale gelmektedir.

Kamuoyumuzun bilgisine sunulur…

Saygılarımızla…

Haktan Akdoğan – Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi  Bşk.

www.sfkurt.wordpress.com

kaynak: siriusufo.org

Görüntüler için: http://www.dailymotion.com/video/x9j23e_istanbul-kumburgaz-ufos-are-back-20_tech

UYARI: Dünya dışı zeki yaşam, Uzay ve evren hakkında bildiklerin, bilmek istediklerin ya da teorilerin varsa seni aramıza bekliyoruz…

KABUL EDİYORSANIZ TIKLAYIN!

Reklamlar

3 responses to “FLASH! Dünyadışı Varlıkların Uzay Gemilerindeki Görüntüleri İstanbul'da Filme Alındı!

  1. merhabalar ben danimarkada yasiyorum 27 06 2009 da aynisindan 5 tane gorduk hem vidyoya cektik hemde fotografini cektik yalniz bizim gorduklerimiz biraz atesede benziyordu hic sesleride yoktu

  2. o neki kardeşim bizim yanımza kadar geldi hepimiz korktuk eve zor kaçtık ışıktan kör oluyoduk nerdeyse

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s