İnternetten Para Kazanma Yolları – Ek Gelir

Ek Gelir – internette Para Kazanmak

internette satış yapmadan,birşeyleri pazarlamadan veya sürekli aktif olmak zorunda kalmadan bir ek gelir,bir ek işinizmi olsun istiyorsunuz?Şu anda internette para kazanmanın yolları nı bulabileceğiniz doğru adrestesiniz.Yayınlanan siteler sadece reklam siteleri dir yani birşey satmak veya pazarlamak zorunda değilsiniz..! Yapmanız gereken sadece tanıtım maillerini okumak yada bir kaç reklam izlemek.

internette birçok firma para kazanmak ta ve kazandırmaktadır.Çünkü internette,girişimizden çıkışımıza kadar her koşulda reklamlarla,tanıtımlarla ve benzeri bir çok olayla karşılaşmaktayız.Özellikle internette ki en büyük pastayı reklamlar oluşturmaktadır.Bazen biz istemesekte değişik reklamlarla tanımadığımız e-mail lerle karşılaşabiliyoruz.Büyük firmalar özellikle arama motorları bunu çok iyi kullanarak milyarlarca dolarlık servet sahibi olmuşlardır.Gelin birazda biz kazanalım.

Önerilen sitelerde para kazanmak sizlerin elinde.Tek başınıza her siteden aylık ortalama 30-40$ gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.Fakat bu para beni idare etmez biraz daha fazla kazanmam gerekir derseniz kendinize bir kaç referans üye bularak bunun ortalama 1000$ 1500$ lara varabileceğini belirtmek isterim.Bu tamamen internet üzerinizdeki 2-3 saatlik performansınıza ve biraz bilgisayar deneyiminize bağlı.Çok profesyonel olmanıza gerek yok.Sadece yapmanız gereken e-mail okumak ve sitelerde açılan bir kaç reklamı izlemek.

internette birçok para kazanma sitesi mevcuttur.Bu siteler sayılamayacak kadar çok ve herbirinin farklı çalışma prensibi vardır.Ne yazıkki bu sitelerin ortalama %80 ni elemek mecburiyetindeyiz.Çünkü bir çoğu ödeme yapmamakta yada sistemine uygun doğru çalışmamaktadır.

Sitede güvenilirliği ve çalışması test edilmiş ve bu aracılılğı yapan en iyi türk ve yabancı para kazanma siteleri bulunmaktadır.Yayınlanan para kazanma siteleri için,kayıt aşamalarında kredi kartı gibi önemli bilgilerinizi vermiyorsunuz.Önerilen bu sitelerin çoğunun kayıtlı üye sayısı milyonlarla ifade ediliyor.Çünkü herkes bu sitelere hücum etmiş durumda.Bir an önce sizde yerinizi alıp para kazanmak ve bir ek gelir e sahip olmak için üye olunuz.

Yabancı Firma Olarak Bux-to önerilir. (gün içerisinde çok reklam açılıyor.Daha fazla kazanma şansınız var).Türk Firma olarak ta Dataprofil A.Ş kuruluşu olan Süperteklif favori olarak gösterilebilir.

Genel olarak en iyi türk ve yabancı para kazanma siteleri aşağıdakilerdir.Ayrıntılar için tıklayınız.

Search-Earn
Türk Para Kazanma Sitesi
Bux-To
Yabancı Para Kazanma Sitesi
SüperTeklif
Türk Para Kazanma Sitesi
Cash-Fiesta
Yabancı Para Kazanma Sitesi
Tikla.be
Türk Para Kazanma Sitesi
Bux3
Yabancı para Kazanma Sitesi

Yabancı ve bazı Türk firmalar genel olarak paypal,alertpay,moneybookers yada e-gold hesaplarına ödeme yapmaktadır.Çünkü her üyeye ayrı olarak havale yapılması büyük bir maliyet gerektirir. (PTC) Tıkla kazan siteleri Paypal dan Alertpay’a geçiş yapmışlardır.paypal,alertpay,moneybookers ve e-gold dünyanın en güvenilir ortak kullanım bankacılıklarıdır.Herhangi bir e-mail adresinizi para alışverişi için kullanıyorsunuz. Ayrı olarak  kredi kartı kullanmak veya havale eft gibi işlemlerden sizi kurtarıyor. Bunun yerine dünya üzerinde e-mail inizi kullanarak online para alış verişi yapıyorsunuz. Sizde bazı Yabancı ve Türk firmalardan ödeme alabilmeniz için paypal,alertpay,moneybookers yada e-gold kullanmanız gerekmektedir.

Ek Gelir – internette Para Kazanmak

Reklamlar

One response to “İnternetten Para Kazanma Yolları – Ek Gelir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s